Views Attributes (1.0.1) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Attribute
cs: Atribut

en: Value
cs: Hodnota

en: Remove
cs: Odstranit

en: None
cs: Žádné

en: Weight
cs: Váha

en: Name
cs: Jméno

en: Add
cs: Přidat

en: Attributes
cs: Atributy
