Views Attributes (1.0.1) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Attribute
da: Attribut

en: Value
da: Værdi

en: Remove
da: Fjern

en: None
da: Ingen

en: Weight
da: Vægt

en: Name
da: Navn

en: Add
da: Tilføj

en: Attributes
da: Attributter
