Views Attributes (1.0.1) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: Attribute
de: Attribut

en: Value
de: Wert

en: Remove
de: Entfernen

en: None
de: Keine

en: Weight
de: Gewichtung

en: Views
de: Ansichten

en: Add
de: Hinzufügen

en: Attributes
de: Attribute
