Views Attributes (1.0.1) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: Attribute
es: Atributo

en: Value
es: Valor

en: Remove
es: Eliminar

en: None
es: Ninguno

en: Weight
es: Peso

en: Name
es: Nombre

en: Views
es: Vistas

en: Add
es: Agregar

en: Attributes
es: Atributos
