Views Attributes (1.0.1) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Attribute
fa: مشخصه

en: Value
fa: مقدار

en: Remove
fa: حذف

en: None
fa: هیچ

en: Weight
fa: وزن

en: Name
fa: نام

en: Views
fa: نماها

en: Add
fa: افزودن

en: Attributes
fa: مشخصه‌ها
