Views Attributes (1.0.1) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Value
hy: Արժեք

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: None
hy: Ոչ մի

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Name
hy: Անուն

en: Add
hy: Ավելացնել
