Views Attributes (1.0.1) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Attribute
it: Attributo

en: Value
it: Valore

en: Remove
it: Elimina

en: None
it: Nessuno

en: Weight
it: Peso

en: Name
it: Nome

en: Views
it: Viste

en: Add
it: Aggiungi

en: Attributes
it: Attributi
