Views Attributes (1.0.1) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Attribute
ja: 属性

en: Value
ja: 値

en: Remove
ja: 削除

en: None
ja: なし

en: Weight
ja: ウェイト

en: Name
ja: 名前

en: Views
ja: ビュー

en: Add
ja: 追加

en: Attributes
ja: 属性
