Views Attributes (1.0.1) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Attribute
ka: ატრიბუტი

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: Remove
ka: ამოშლა

en: None
ka: არცერთი

en: Weight
ka: წონა

en: Name
ka: სახელი

en: Add
ka: დამატება

en: Attributes
ka: ატრიბუტები
