Views Attributes (1.0.1) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Attribute
kn: ಗುಣವಿಶೇಷ

en: Value
kn: ಮೌಲ್ಯ

en: Remove
kn: ತೆಗೆದುಹಾಕು

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Views
kn: ನೋಟಗಳು

en: Add
kn: ಸೇರಿಸು
