Views Attributes (1.0.1) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Attribute
lt: Požymis

en: Value
lt: Reikšmė

en: Remove
lt: Pašalinti

en: None
lt: Joks

en: Weight
lt: Svoris

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Views
lt: Vaizdai

en: Add
lt: Pridėti

en: Attributes
lt: Požymiai
