Views Attributes (1.0.1) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Attribute
lv: Atribūts

en: Value
lv: Vērtība

en: Remove
lv: Izņemt

en: None
lv: Nav

en: Weight
lv: Svars

en: Name
lv: Nosaukums

en: Views
lv: Skati

en: Add
lv: Pievienot

en: Attributes
lv: Atribūti
