Views Attributes (1.0.1) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Value
mn: Утга

en: Remove
mn: Устгах

en: None
mn: Байхгүй

en: Weight
mn: Жин

en: Name
mn: Нэр

en: Views
mn: Харагдацууд

en: Add
mn: Нэмэх
