Views Attributes (1.0.1) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: Attribute
mr: गुणधर्म

en: Value
mr: किंमत

en: Remove
mr: काढा

en: None
mr: काहीच नाही

en: Weight
mr: मुल्य

en: Name
mr: नाव

en: Views
mr: याद्या

en: Add
mr: समाविष्ट करा
