Views Attributes (1.0.1) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Attribute
nl: Attribuut

en: Value
nl: Waarde

en: Remove
nl: Verwijderen

en: None
nl: Geen

en: Weight
nl: Gewicht

en: Name
nl: Naam

en: Views
nl: Overzichten

en: Add
nl: Toevoegen

en: Attributes
nl: Attributen
