Views Attributes (1.0.1) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Attribute
oc: Atribut

en: Value
oc: Valor

en: Remove
oc: Levar

en: None
oc: Pas cap

en: Weight
oc: Pes

en: Name
oc: Nom

en: Views
oc: Vistas

en: Add
oc: Apondre
