Views Attributes (1.0.1) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Attribute
pt: Atributo

en: Value
pt: Valor

en: Remove
pt: Remover

en: None
pt: Nenhum

en: Weight
pt: Peso

en: Name
pt: Nome

en: Views
pt: Visualizações

en: Add
pt: Adicionar

en: Attributes
pt: Atributos
