Views Attributes (1.0.1) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Attribute
sk: Atribút

en: Value
sk: Hodnota

en: Remove
sk: Odstrániť

en: None
sk: Žiadne

en: Weight
sk: Váha

en: Name
sk: Názov

en: Views
sk: Zobrazenia

en: Add
sk: Pridať

en: Attributes
sk: Atribúty
