Views Attributes (1.0.1) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Attribute
sl: Atribut

en: Value
sl: Vrednost

en: Remove
sl: Odstrani

en: None
sl: Brez

en: Weight
sl: Teža

en: Name
sl: Ime

en: Add
sl: Dodaj
