Views Attributes (1.0.1) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Attribute
th: คุณลักษณะ

en: Value
th: ค่า

en: Remove
th: เอาออก

en: None
th: ไม่มี

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Views
th: ดู

en: Add
th: เพิ่ม
