Views Attributes (1.0.1) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Attribute
uk: Атрибут

en: Value
uk: Значення

en: Remove
uk: Вилучити

en: None
uk: Немає

en: Weight
uk: Вага

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Views
uk: Види

en: Add
uk: Додати

en: Attributes
uk: Атрибути
