Views Attributes (1.0.2) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Attribute
ar: الخاصية

en: Value
ar: القيمة

en: Remove
ar: حذف

en: None
ar: لا شيء

en: Weight
ar: الوزن

en: Name
ar: الاسم

en: Views
ar: الرؤى

en: Add
ar: إضافة

en: Attributes
ar: سمات
