Views Attributes (1.0.2) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Attribute
az: Atribut

en: Value
az: Qiymət

en: Remove
az: Çıxart

en: None
az: Yoxdur

en: Weight
az: Çəki

en: Name
az: Ad

en: Views
az: Görünüşlər

en: Add
az: Əlavə et
