Views Attributes (1.0.2) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Attribute
bg: Атрибут

en: Value
bg: Стойност

en: Remove
bg: Премахни

en: None
bg: Не

en: Weight
bg: Тегло

en: Name
bg: Име

en: Views
bg: Изгледи

en: Add
bg: Добави
