Views Attributes (1.0.2) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: Attribute
fr: Attribut

en: Value
fr: Valeur

en: Remove
fr: Retirer

en: None
fr: Aucun(e)

en: Weight
fr: Poids

en: Name
fr: Nom

en: Views
fr: Vues

en: Add
fr: Ajouter

en: Attributes
fr: Attributs
