Views Attributes (1.0.2) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Attribute
gl: Atributo

en: Value
gl: Valor

en: Remove
gl: Quitar

en: None
gl: Ningún

en: Weight
gl: Peso

en: Name
gl: Nome

en: Views
gl: Vistas

en: Add
gl: Engadir

en: Attributes
gl: Atributos
