Views Attributes (1.0.2) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Attribute
he: מאפיין

en: Value
he: ערך

en: Remove
he: הסרה

en: None
he: ללא

en: Weight
he: משקל

en: Name
he: שם

en: Views
he: היבטים

en: Add
he: הוספה

en: Attributes
he: מאפיינים
