Views Attributes (1.0.2) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Attribute
hu: Attribútum

en: Value
hu: Érték

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: None
hu: Nincs

en: Weight
hu: Súly

en: Name
hu: Név

en: Views
hu: Nézetek

en: Add
hu: Hozzáadás

en: Attributes
hu: Attribútumok
