Views Attributes (1.0.2) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Attribute
id: Atribut

en: Value
id: Nilai

en: Remove
id: Hapus

en: None
id: Tiada

en: Weight
id: Bobot

en: Name
id: Nama

en: Views
id: View

en: Add
id: Tambah

en: Attributes
id: Atribut-atribut
