Views Attributes (1.0.2) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Value
my: တန်ဖိုး

en: Remove
my: ထုတ်ပယ်/ပယ်ဖျက်

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Weight
my: အစဉ်

en: Name
my: အမည်

en: Views
my: မြင်ကွင်းများ

en: Add
my: အသစ်ထပ်ပေါင်းပါ
