Views Attributes (1.0.1) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Value
ne: मान

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Weight
ne: वजन

en: Name
ne: नाम

en: Add
ne: जोड्नुहोस
