Views Attributes (1.0.2) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Attribute
ps: ځانتيا

en: Value
ps: بيه

en: Remove
ps: لركول

en: None
ps: هېڅ يو

en: Weight
ps: وزن

en: Name
ps: نوم

en: Views
ps: ليدنې

en: Add
ps: زیاتول

en: Attributes
ps: ځانتياوې
