Views Attributes (1.0.2) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Attribute
sv: Egenskap

en: Value
sv: Värde

en: Remove
sv: Ta bort

en: None
sv: Ingen

en: Weight
sv: Vikt

en: Name
sv: Namn

en: Views
sv: Vyer

en: Add
sv: Lägg till

en: Attributes
sv: Egenskaper
