Views Attributes (1.0.2) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Attribute
tr: Nitelik

en: Value
tr: Değer

en: Remove
tr: Kaldır

en: None
tr: Hiçbiri

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Name
tr: İsim

en: Views
tr: Görünümler

en: Add
tr: Ekle

en: Attributes
tr: Nitelikler
