Views Attributes (1.0.2) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Attribute
vi: Thuộc tính

en: Value
vi: Giá trị

en: Remove
vi: Xoá

en: None
vi: Không có

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Name
vi: Tên

en: Add
vi: Thêm

en: Attributes
vi: Các thuộc tính
