Views autocomplete API (2.0.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Views
ar: الرؤى

en: Page
ar: الصفحة

en: Desc
ar: تنازلي

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي
