Views autocomplete API (2.0.0-alpha1) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: Title
de: Titel

en: Views
de: Ansichten

en: Page
de: Seite

en: Desc
de: Absteigend

en: Asc
de: Aufsteigend

en: Trier par
de: Zuordnen

en: Éléments par page
de: Einträge pro Seite

en: Réinitialiser
de: Zurücksetzen

en: Body (body)
de: Textkörper (body)
