Views autocomplete API (2.0.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Views
eo: Vidoj

en: Page
eo: Paĝo

en: Desc
eo: malkreske

en: Asc
eo: kreske
