Views autocomplete API (2.0.0-alpha1) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Views
et: Vaated

en: Page
et: Lehekülg

en: Desc
et: Kahanev

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine
