Views autocomplete API (2.0.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Views
eu: Bistak

en: Page
eu: Orria

en: Desc
eu: Beheraka

en: Asc
eu: Goraka
