Views autocomplete API (2.0.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Views
fa: نماها

en: Page
fa: صفحه

en: Desc
fa: نزولی

en: Asc
fa: صعودی

en: Master
fa: مدیر
