Views autocomplete API (2.0.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Views
jv: View

en: Page
jv: Kācā

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Asc
jv: Urut Maju
