Views autocomplete API (2.0.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Views
nl: Overzichten

en: Page
nl: Pagina

en: Desc
nl: Aflopend

en: Asc
nl: Oplopend

en: Appliquer
nl: Toepassen

en: Réinitialiser
nl: Reset

en: Body (body)
nl: Inhoud
