Views autocomplete API (2.0.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Title
pt: Título

en: Views
pt: Visualizações

en: Page
pt: Página

en: Desc
pt: Descendente

en: Asc
pt: Ascendente

en: Master
pt: Principal
