Views autocomplete API (2.0.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Views
ro: Vizualizări

en: Page
ro: Pagina

en: Desc
ro: Descendent

en: Asc
ro: Ascendent

en: Master
ro: Expert
