Views autocomplete API (2.0.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Views
sv: Vyer

en: Page
sv: Sida

en: Desc
sv: Fallande

en: Asc
sv: Stigande

en: Master
sv: Huvud
