Views autocomplete API (2.0.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Views
tr: Görünümler

en: Page
tr: Sayfa

en: Desc
tr: Azalan

en: Asc
tr: Artan

en: Master
tr: Ana (master)
