Views autocomplete API (2.0.0-alpha2) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Page
vi: Trang

en: Desc
vi: Giảm dần

en: Asc
vi: Tăng dần

en: Master
vi: Chính
