Views autocomplete API (2.0.0-alpha2) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Views
bo: མཐོང་རིས

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ

en: Master
bo: གཙོ་འཛིན
