Views autocomplete API (2.0.0-alpha2) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Views
hu: Nézetek

en: Page
hu: Oldal

en: Desc
hu: Csökk

en: Asc
hu: Növ

en: Master
hu: Mester
